Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » До Дня Святого Валентина: топ-5 мультфільмів про кохання для всієї родини

До Дня Святого Валентина: топ-5 мультфільмів про кохання для всієї родини

До Дня Святого Валентина: топ-5 мультфільмів про кохання для всієї родини

Любов можна назвати навичкою, яку слід прививати дитині з раннього віку. Адже вміти любити – це велика рідкість, справжній талант. Спочатку дитина освоює любов до батьків, сестрички чи братика, бабусі й дідуся. Але з часом слід вчитися відкривати своє серце для інших – так вперше зароджується любов до іншої людини. До Дня усіх закоханих ми підготували душевну підбірку мальованих історій для дітей та всіє родини загалом.

“ЛЕДІ ТА БЛУДЬКО”

Незважаючи на свою 65-річну історію, цей мультфільм є дуже глибоким і по-справжньому захоплюючим. В основі сюжету – історія двох закоханих собак, які не можуть бути разом через своє походження. Він простий дворовий пес, у той час як вона породиста, домашня та дуже ніжна. Але, як відомо, для кохання немає перешкод.

“ЛЕЛЕКИ”

Це дуже барвистий і добрий мультфільм, який показує любов у першому її прояві – про любов батьків і дітей. Історія розказана від імені лелеки Джуніора. Він знає, що колись давно лелеки приносили дітей, але тепер вони працюють у службі доставки великого інтернет-магазину. Але волею випадку Джуніору все ж таки доведеться доставити одного малюка в сім’ю.

“МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ”

Цей мультфільм, незважаючи на свій потойбічний антураж, дуже добрий та веселий. А головне, він демонструє любов у всіх її проявах: тут і стосунки батька з дочкою, і перша закоханість, і дружня прихильність. А головне, все дуже небанально та з гумором.

“РАПУНЦЕЛЬ ЗАПЛУТАНА ІСТОРІЯ”

Барвиста диснеївська історія про зниклу принцесу. У цій історії, яка ідеально підходить для вечірнього сімейного перегляду, є все: і пригоди, і багато гумору, і геройство, і любов.

“КРАСУНЯ І ЧУДОВИСЬКО”

Ще одна диснеївська історія про те, що кохання здатне змінити в житті багато чого. Щира історія про дівчину, яка волею випадку опинилася в одному замку із чудовиськом. Але її щире кохання, вірність і чесність змогли розтопити навіть найсильніші чари.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.