Неділя, 14 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Як подаватимуть електроенергію на Хмельниччині сьогодні

Як подаватимуть електроенергію на Хмельниччині сьогодні

Як подаватимуть електроенергію на Хмельниччині сьогодні

Енергетикам вдалося дещо стабілізувати ситуацію з постачанням електричної енергії в області. Про повне повернення до погодинних відключень ще рано говорити, частково діють мережеві обмеження. Про це повідомляє АТ «Хмельницькобленерго».

Сьогодні, 12 лютого, в області відключення переважно відбуватимуться згідно з Графіками аварійних відключень, в частині громад відбуватиметься перехід до Графіка погодинних відключень, – додають в установі.

Однак, нагадують про потребу раціонального використання електричної енергії, особливо у вечірні години. Не вмикати одночасно декілька приладів. Це може спричинити додаткове навантаження на електромережі та спровокувати технологічні порушення.   

Нагадаємо, вночі 10 лютого близько 04.00 російські окупанти дронами-камікадзе атакували Хмельниччину. Пошкодили об’єкт критичної інфраструктури на Шепетівщині. Є приліт ракети й у Хмельницьку громаду.

Наслідком масованої ворожої атаки сталося знеструмлення більшої частини Хмельницького, а також Хмельницької, Старокостянтинівської та Красилівської громад.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.