Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » До Ізяславщини навіки повертаються двоє Новітніх Героїв: громаду просять гідно зустріти Захисників України

До Ізяславщини навіки повертаються двоє Новітніх Героїв: громаду просять гідно зустріти Захисників України

До Ізяславщини навіки повертаються двоє Новітніх Героїв: громаду просять гідно зустріти Захисників України

Завтра, 22 листопада, на щиті повертається до Ізяславської громади 32-річний солдат, механік-водій гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти Дячук Сергій Миколайович. Цього ж дня відбудеться церемонія прощання із бійцем.

– Маршрут кортежу з тілом померлого Воїна пролягатиме орієнтовно об 11.30 через Сахновецьку сільську територіальну громаду (с. Кропивна), населені пункти Ізяславщини (села Топори, Топірчики), місто Ізяслав (при в’їзді у місто від мікрорайону «Харчомаш», по вулицях М. Микитюка, Шевченка, Грушевського) до центральної площі міста, далі – заупокійна служба у храмі святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України. По завершенню траурна хода рушить до Алеї почесних поховань, що на кладовищі м. Ізяслав (виїзд на Шепетівку), де і відбудеться обряд поховання, – зазначили в Ізяславській міській раді.

23 листопада, навіки повертається додому ще один Новітній Герой – 58-річний молодший сержант Прокопчук Олег Вікторович. 

– Орієнтовно о 10.00 маршрут кортежу пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м. Шепетівка, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, М. Микитюка) до дому бійця (вул. Шевченка, 10, ІІ під’їзд), де об 11.00 відбудеться церемонія прощання з бійцем. Далі – на центральній площі м. Ізяслав,  після чого – заупокійна служба за Новітнім Героєм у храмі святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України. По завершенню траурна хода рушить до Алеї почесних поховань, що на кладовищі м. Ізяслав (виїзд на Шепетівку), де і відбудеться обряд поховання, – додали у міськраді.Наші безстрашні Захисники воюють у надважких умовах, чоловіки і жінки героїчно жертвують своїм життям заради виживання цілої країни. А тому закликаємо громадськість Ізяславщини спільною молитвою віддати шану та провести в останній шлях Воїнів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.