Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » До Полонської міської ради підрядник повернув понад 270 000 гривень за несвоєчасно виконану роботу

До Полонської міської ради підрядник повернув понад 270 000 гривень за несвоєчасно виконану роботу

До Полонської міської ради підрядник повернув понад 270 000 гривень за несвоєчасно виконану роботу

Полонській міській раді підприємець сплатив 277 000 гривень за несвоєчасно виконані роботи з будівництва спортивного майданчика для міні-футболу у місті. Про це повідомляють в обласній прокуратурі.

– У грудні 2017 року між відділом освіти молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи з будівництва спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, – розповідають у прокуратурі.

Згідно з умовами укладеного правочину, договірна ціна склала майже 1 500 000 гривень та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року. Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано. Вартість невиконаних робіт зі зведення майданчика становить 277 000 гривень.

Тож, прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій.

Господарським судом Хмельницької області позов окружної прокуратури задоволено в повному обсязі, а кошти перераховано до місцевого бюджету.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.