П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » До уваги бджолярів: у Плужненській громаді повідомляють про застосування засобів захисту рослин

До уваги бджолярів: у Плужненській громаді повідомляють про застосування засобів захисту рослин

До уваги бджолярів: у Плужненській громаді повідомляють про застосування засобів захисту рослин

Компанія «Continental Farmers Group», яка розташована на території Плужненської громади, проводитиме технологічні операції з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях. Такі технологічні дії триватимуть до п’ятого квітня.

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що буде додатково проінформовано.

– З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з вказаним Графіками обприскування полів 02-04-2022, – розповідають у компанії.

У Плужненській сільській раді зазначають, що компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно з чинним законодавством, зокрема відповідно до ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.