П’ятниця, 12 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » ДП «Шепетівський лісгосп»: весняна лісокультурна кампанія у розпалі

ДП «Шепетівський лісгосп»: весняна лісокультурна кампанія у розпалі

ДП «Шепетівський лісгосп»: весняна лісокультурна кампанія у розпалі

На державному підприємстві «Шепетівське лісове господарство» в розпалі весняна лісокультурна кампанія. Висаджено перші тисячі дерев,  а попереду – ще не одна тисяча та кропітка праця лісівників.

Доки наші воїни нас захищають на Сході, ми піклуємося про майбутнє і створюємо нові насадження. Саме такими діями, ми показуємо високий рівень довіри ЗСУ та віри в наше майбутнє у вільній, незалежній і квітучій Україні, – коментують в Шепетівському лісгоспі.

На підприємстві також зауважують, що надзвичайно швидкими темпами до створення нових насаджень долучаються всі лісництва підприємства. Так, в Кам’янському лісництві напередодні вже стало на 0,6 га більше молодих насаджень. Сосни, дуби та модрини були висаджені працівниками та мешканцями міста.

Цьогоріч весняна лісокультурна кампанія проводиться в умовах повномасштабної війни росії проти України. Тож, садіння лісів здійснюється виключно за умов повної безпеки життя й здоров’я людей, – наголосили на підприємстві.

Крім висаджування лісів, шепетівські лісівник дбають й про лісових мешканців. Зокрема впродовж березня працівники виготовляли шпаківні для пернатих. За місяць вдалось змайструвати понад 250 пташиних будиночків, які в Міжнародний день птахів, 1 квітня, були розвішані у всіх структурних підрозділах лісгоспу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.