Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » До уваги пасічників: у Шепетівській громаді обприскуватимуть кукурудзу та сою

До уваги пасічників: у Шепетівській громаді обприскуватимуть кукурудзу та сою

До уваги пасічників: у Шепетівській громаді обприскуватимуть кукурудзу та сою

У Шепетівській громаді оприлюднили інформацію про те, що з 30 червня по 3 липня 2023 року буде здійснюватись обприскування посівів кукурудзи та сої.

До уваги мешканців, пасічників, користувачів і власників земельних ділянок на території Пліщинського старостинського округу Шепетівського району Хмельницької області: роботи будуть здійснюватись на полях в межах території Пліщинської сільської ради, за межами населених пунктів, – зазначили у Шепетівській міській раді.

Всі роботи з обприскування будуть проводити в ранкові (до 10:00) і вечірні (18:00‑22:00) години, але терміни можуть бути продовжені внаслідок несприятливих умов (низька температура, дощ, сильний вітер), про що громаду повідомлять додатково.

– Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні (сертифіковані) препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно з законодавством, зокрема, ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво», – наголосили в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.