Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » До уваги водіїв та водійок: яка ситуація з пальним на Хмельниччині

До уваги водіїв та водійок: яка ситуація з пальним на Хмельниччині

До уваги водіїв та водійок: яка ситуація з пальним на Хмельниччині

На Хмельниччині ситуація із пальним залишається напруженою. На АЗС водіям та водійкам доводиться стояти в черзі декілька годин, аби заправити автомобіль. Однак, начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій у відеозверненні повідомив, що на 88-й день війни ситуація в регіоні контрольована.

Також очільник нагадав, що оперативним штабом при Кабміні ухвалено рішення щодо призупинення державного регулювання цін на пальне.

Урядом рекомендовано зберегти граничну вартість на бензин 52 гривні за літр, дизпаливо – 58 гривень. Таким чином, оператори ринку зможуть наситити ринок необхідним ресурсом. Кількість пального на заправках залишається обмеженою. Тому прошу всіх, за можливості, виїжджайте на власному авто лише в разі крайньої необхідності. Наразі лише автотранспорт комунальних служб, екстреної медицини, військовослужбовців забезпечений пальним в повній мірі, – зауважив очільник ОВА.

Крім того, Сергій Гамалій зазначив, що спостерігається зменшення на дорогах кількості водіїв, які сідають за кермо в стані алкогольного сп’яніння. Але ймовірною причиною цього назвав швидше дефіцит пального на АЗС, ніж свідому позицію самих кермувальників.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.