П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » До водойми Хмельницької АЕС випустили 200 000 особин риб-біомеліораторів

До водойми Хмельницької АЕС випустили 200 000 особин риб-біомеліораторів

До водойми Хмельницької АЕС випустили 200 000 особин риб-біомеліораторів

До водойми Хмельницької АЕС працівники гідротехнічного цеху випустили понад 200 тисяч особин риб-біомеліораторів задля профілактики та обмеження дії біологічних перешкод у роботі обладнання атомної електростанції.

Така процедура проводиться щорічно та згідно з усіма нормами та правилами. Серед риб-біомеліораторів, яких вселяють до водойми, – білий амур та білий товстолоб, – зазначають у Хмельницької АЕС.

Ці види риб перешкоджають надмірному розвитку вищої водної рослинності та водоростей. Цьогоріч також випустили до технологічної водойми і молюскофагів. Вони допомагають атомниками у боротьбі з молюском дрейсеною, який перешкоджає роботі АЕС.

Вселення водних біоресурсів до водойми здійснюється під наглядом спеціальної комісії. До її складу входять представники Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства, Хмельницької АЕС та органів місцевого самоврядування, – додають в установі.

Також на підприємстві зазначають, що всі процедури на технологічній водоймі ХАЕС виконуються чітко та відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації, який розробив Інститут рибного господарства Національної академії аграрних наук України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.