П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На війні загинув Воїн з Берездівської громади

На війні загинув Воїн з Берездівської громади

На війні загинув Воїн з Берездівської громади

Владислав Кравець, уродженець с. Тростянець Берездівської громади, загинув, захищаючи Україну. Воїн був солдатом, розвідником групи «КЕДР» ГУР МО України.

23 жовтня 2022 року Україна та наша Берездівська громада втратила одного з найвідданіших своїх синів. З першого дня війни, 24 лютого, він пішов захищати Батьківщину добровольцем, – зазначають у громаді.

У березні в складі групи Владислав служив на Київщині, брав участь у бойових розвідувальних, диверсійних операціях в районі с. Калинівка, с. Копилів, с. Мотижин, с. Фасова (Макарівський район Київської області).

Протягом травня і літа 2022-го ніс службу на Харківщині. Брав участь у багатьох результативних бойових операціях в Дерагачівському районі Харківської області.

У вересні 2022 – нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня».

Воїн був спокійним, врівноваженим, дисциплінованим бійцем, сміливим і надійним товаришем для бойових побратимів, влучним стрільцем, постійно розвивав бойові навички, швидко опановував різні види зброї, пройшов навчання оператора ПТРК Javellin.

Герой загинув 23 жовтня під час звільнення с. Невське Луганської області.

Заупокійна панахида та прощання відбудуться у с. Тростянець, 2 листопада 2022 року, орієнтовно об 11:00.

Живим коридором зустрічаємо Героя в с. Піддубці, с. Тростянець, оскільки його будуть везти з м. Київ прямо до с. Трьостянець. Схиляємо голови у скорботі перед рідними та друзями. Вічна пам’ять та Слава загиблому Герою! – додають в громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.