Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Догляд вдома»: Шепетівська організація Червоного Хреста піклуватиметься про людей похилого віку

«Догляд вдома»: Шепетівська організація Червоного Хреста піклуватиметься про людей похилого віку

«Догляд вдома»: Шепетівська організація Червоного Хреста піклуватиметься про людей похилого віку

Шепетівська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України надає допомогу для людей похилого віку, які її потребують.

Ми пропонуємо безкоштовно допомогу одиноким людям похилого віку у постійному супроводі нашого волонтера (соціального помічника), який допоможе приготувати їжу, прибрати в будинку, придбати та доставити додому продукти харчування, ліки та просто поспілкуватися, – розповідають в організації.

Якщо вам чи вашим знайомим потрібна допомога, звертайтеся за номером телефону: +380979409828 або за адресою: Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47 (каб. 120).

Відзначимо, що впродовж дев’яти місяців війни багато людей, які потребують сторонньої допомоги у реалізації простих життєвих потреб, залишилися без підтримки. Тому Товариство Червоного Хреста України, за сприяння міжнародних партнерів, починає розширювати діяльність з догляду вдома та підтримки людей літнього віку, осіб з інвалідністю і членів їх сімей по всій Україні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.