Понеділок, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Не вистачає потужностей електроенергії: скільки часу не буде світла на Хмельниччині

Не вистачає потужностей електроенергії: скільки часу не буде світла на Хмельниччині

Не вистачає потужностей електроенергії: скільки часу не буде світла на Хмельниччині

Сьогодні, 28 листопада, для Хмельниччини доведена величина потужності зменшилася. НЕК «Укренерго» балансує систему, генерація ж ще не вийшла на потрібні оберти.

– Відповідно, в межах Хмельницької області цілодобово діє графік погодинних відключень. З 07:00 і попередньо до 23:00 відключення відбуватимуться за двома чергами одночасно. У разі збільшення доведеного обсягу або отримання додаткових розпоряджень щодо обмежень, інформація буде висвітлена на сайті на сторінках Товариства у соціальних мережах, – зазначають в АТ “Хмельницькобленерго”.

Також в установі наголошують, що пріоритетним є живлення критичної інфраструктури. Решта потужності, що доводиться НЕК «Укренерго», розподіляється між споживачами.

– На півночі області енергетики ще досі усувають наслідки негоди, здійснюють аварійно-відновлювальні роботи на мережах 0,4 кВ. Будь ласка, використовуйте електричну енергію раціонально. Не вмикайте одночасно енергоємні прилади, перенесіть їх використання на нічний час, – наголошують в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.