Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Домашній кривдник сяде за ґрати: на Хмельниччині судили чоловіка

Домашній кривдник сяде за ґрати: на Хмельниччині судили чоловіка

Домашній кривдник сяде за ґрати: на Хмельниччині судили чоловіка

Чоловіка судили за домашнє насильство над матір’ю. Своєї вини він не визнав. Каже – сварилися. Суд, розглянувши матеріали справи, визнав чоловіка винним. Деталі справи – у тексті.

62-річний мешканець Старокостянтинівщини постав перед судом. Його звинувачували за ст. 126-1 ККУ – він вчинив домашнє насильство стосовно своєї матері.

Підсудний із матір’ю – сусіди. Зі слів жінки, він неодноразово приходив до неї з лайкою та погрозами фізичної розправи. Під час однієї із таких ситуацій жінка викликала поліцію.

Як встановив суд, торік обвинуваченого тричі притягували до адміністративної відповідальності за психологічне насильство щодо матері (ст. 173-2 КУпАП) та штрафували. Та, попри заходи впливу, він продовжив її кривдити. В судовому засіданні чоловік сказав, що з матір’ю у нього тривалий конфлікт: вони часто сварилися і через це вона викликала поліцію. Свою вину у вчиненні психологічного насильства він заперечив.

В інкримінованому злочині підсудного визнали винним. За рішенням суду, він має місяць провести під арештом. Чоловіка взяли під варту у залі суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.