Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилківській громаді відкрили поліцейську станцію

У Судилківській громаді відкрили поліцейську станцію

У Судилківській громаді відкрили поліцейську станцію

В адміністративному центрі громади – селі Судилків – 3 лютого у рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади” відкрили поліцейську станцію. ПОГом Судилківської ТГ буде капітан поліції Олег Віталійович Навроцький.

Правоохоронець пройшов відбір та спеціальне навчання.

Головне завдання ПОГа на ввіреній території – протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота, якісне реагування на будь-які ситуації, даючи можливість людям відчути впевненість і безпеку в своїх оселях, населених пунктах, громаді тощо. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть мешканці громади, – кажуть у сільській раді.

Відкриття поліцейської станції у Судилківській ТГ – це ще один крок реформування Національної поліції. Поліцейський офіцер громади знатиме проблеми і потреби кожного мешканця, жителі сіл можуть звернутися за допомогою до офіцера поліції та отримати її, – зазначив під час відкриття поліцейської станції полковник поліції Валентин Білянський.

– Діяльність поліцейського офіцера громади покращить забезпечення громадського порядку в населених пунктах і загалом безпекову ситуацію,- переконана сільська голова Тетяна Котик.

Поліцейська станція знаходиться за адресою: с. Судилків, вул. Героїв Майдану, 115.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.