П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Допомога для ЗСУ: звіт Нетішинської громади

Допомога для ЗСУ: звіт Нетішинської громади

Допомога для ЗСУ: звіт Нетішинської громади

Нетішинська міська територіальна громада з перших днів повномасштабної війни з російським агресором активно спрямовує кошти свого бюджету на допомогу Воїнам-Захисникам.

  • На фронті все дуже швидко змінюється. Те, що було актуальним одного дня, наступного вже може втратити свою цінність. Ми розуміємо, що потрібно всі сили зосередити, щоб не дати ворогу жодного шансу пройти далі і повернути втрачені території. А для цього армія і тил мають бути разом. Тому ми продовжуємо активно виконувати запити військових частин, підтримувати наших Захисників на фронті, щоб наблизити перемогу, – зазначає міський голова Олександр Супрунюк.

У 2023 році на реалізацію заходів програми Національного спротиву Нетішинської МТГ було спрямовано 40, 6 млн грн.

  • За кошти бюджету громади було закуплено 363 дрони, 104 автомобілі, 10 квадроциклів, 4 причепи для квадроциклів, 1 БПЛ DJI Mavic, 19 тепловізорів, 10 зарядних станцій, 54 радіостанції, 11 автоматичних обігрівачів, 9 генераторів, 8 автошин, 3 ноутбуки, 3 принтери, 11 акумуляторів автомобільних, 6 інверторів (перетворювачів напруги), 1 телевізор «Самсунг», 3 пошукові прожектори, 1 метеостанцію, 2 ретранслятори для квадрокоптерів, жилети і жезли для нацгвардійців, – додав міський голова.

Крім того, майже 30 млн грн з бюджету громади на реалізацію заходів Національного спротиву було спрямовано в 2022 році.

  • Закуплено 136 одиниць різної техніки, 2 генератори, 10 тепловізорів, 15 радіостанцій, автошини, паливно-мастильні матеріали, запчастини і т. ін. Дякуємо та низько вклоняємось кожному Воїну-Захиснику, молимось, і, звісно, найбільше чекаємо на найскоріше повернення з Перемогою, – наголосив Олександр Супрунюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.