Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівка: міська рада закупила для багатопрофільної лікарні нове обладнання для лікування зору

Шепетівка: міська рада закупила для багатопрофільної лікарні нове обладнання для лікування зору

Шепетівка: міська рада закупила для багатопрофільної лікарні нове обладнання для лікування зору

КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» отримала новий апарат для діагностики та лікування зору, який передали офтальмологічному кабінеті № 46 консультативно-діагностичної поліклініки. Апарат закуплено за кошти Шепетівської міської ради.

  • Автоматичний кераторефрактометр – це унікальний компактний прилад, що комбінує новітні технології та поєднує в собі два повноцінні пристрої: рефрактометр (для вимірювання рефракції), кератомет (для вимірювання параметрів рогівки), – розповідають в установі.

Апарат створений із застосуванням ексклюзивної технології обертової призми, яка забезпечує високу точність вимірювання та надійність отриманих даних. Завдяки цій технології існує можливість проводити дослідження при мінімальних розмірах зіниці (до 2 мм).

  • Але цей складний інструмент не є складним у використанні та з його допомогою можна максимально точно виконати оптичну корекцію зору (підбір окулярів). На сьогоднішній день такий апарат дуже потрібний нашій лікарні, адже будь-які сучасні технології – це крок вперед, як в плані діагностики так і в плані лікування, – зазначили медики установи.

Нагадуємо, у консультативно-діагностичні поліклініці Шепетівської багатопрофільної лікарні функціонують два офтальмологічні кабінети ( №45 та №46). На прийом до лікарів-офтальмологів можна потрапити за попереднім записом у кол-центрі (реєстратурі) поліклініки особисто, або за номерами телефонів: (03840) 4-03 -66 та 068-396-21-08.

  • За наявності електронного направлення від сімейного лікаря, прийом проводиться безкоштовно. Пам’ятайте: чим раніше буде виявлена та чи інша патологія, тим швидше буде призначено правильне лікування! Бережіть себе, а ми допоможемо Вам бути здоровими! – додали в медустанові.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.