Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Довгожителька з Ленковеччини відзначила 90-й ювілей

Довгожителька з Ленковеччини відзначила 90-й ювілей

Довгожителька з Ленковеччини відзначила 90-й ювілей

Свої 90-ті іменини учора, 2 січня, відзначила мешканка села Вишневе Ленковецької ТГ Анастасія Олександрівна Рудюк. Іменинницю вітали не лише родиною, а й дружною громадою, розповідають у Сульжинському БК.

Анастасія Олександрівна змалку була привчена до роботи, а оскільки була у своїх батьків єдиною дитиною, то вся відповідальність та надія була лише на неї. Після закінчення 7 класів Вишневецької школи дівчина пішла працювати.

Пані Анастасія не цуралась роботи та невтомною працею розвивала рідний край. Була ланковою, полола буряки, а згодом до виходу на заслужений відпочинок працювала телятницею у колгоспі.

У березні 1956 року Анастасія Олександрівна побралась із працьовитим хлопцем Петром. У шлюбі в пари народилось шестеро дітей. Усім їм, чотирьом синам та двом донькам, батьки дали життєві крила – виховали та вивчили. Пані Анастасія удостоєна почесного звання “Матері-героїні”.

Разом Анастасія Олександрівна та Петро Іванович дочекались і 14 внуків та 4 правнуків. Зараз іменинниця мешкає зі своєю донькою Галиною, яка є для матері опорою та підтримкою. На іменини до ювілярки із усіх куточків України з’їхались її діти, онуки та правнуки. Завітали на святкування і представники громади. Місцеві таланти із Сульжинського СБК привітали іменинницю піснею.

Фото: Тетяни Краснолуцької

Популярні пости