Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський район. Оформлення паспортів здорожчало: по чім тепер

Шепетівський район. Оформлення паспортів здорожчало: по чім тепер

Шепетівський район. Оформлення паспортів здорожчало: по чім тепер

З першого січня 2022 року в Україні підвищують ціну на оформлення біометричних документів. Про це повідомляють у Державній міграційній службі України.

Подорожчання, пояснюють, викликане тим, що Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків окремих біометричних документів через підвищення цін на сировину та матеріали.

У зв’язку з цим зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Змінюється вартість оформлення біометричних документів громадянина України

Отож, відтепер паспорт громадянина Україна ID-карта вартуватиме 372 гривні, якщо ви захочете виготовити його у період до 20 робочих днів (126 грн – вартість адмінпослуги та 246 грн – вартість бланка), якщо ж виготовлення термінове, до 10 робочих днів, то ціна сягне 498 гривень (252 грн – вартість адмінпослуги та 246 грн – вартість бланка). Якщо ви оформлюєте такий паспорт уперше, послуга буде безкоштовною.

При оформленні закордонного паспорту, слід буде сплатити 733 гривень (352 грн – вартість адмінпослуги та 381 грн – вартість бланка), якщо паспорт виготовлятимуть до 20 робочих днів. Якщо документ слід буде виготовити терміново, до 7 робочих днів (та до 3 робочих днів у разі наявності підстав), то його вартість складе 1085 гривень (704 грн – вартість адмінпослуги та 381 грн – вартість бланка).

– При цьому громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2021, отримають документи за старою ціною. Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2021, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв, – говорять у міграційній службі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.