Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » ДП “НАЕК “Енергоатом” спільно з містами-супутниками українських атомних електростанцій підписали меморандум про співпрацю

ДП “НАЕК “Енергоатом” спільно з містами-супутниками українських атомних електростанцій підписали меморандум про співпрацю

ДП “НАЕК “Енергоатом” спільно з містами-супутниками українських атомних електростанцій підписали меморандум про співпрацю

Вчора керівники українських атомних електростанцій Енергодар, Вараш, Нетішин та Южноукраїнськ спільно з представниками влади підписали документ про співробітництво.

Нам вкрай важливо посилити співпрацю, щоб усунути проблеми комумунікації та скоординувати роботу щодо вирішення нагальних питань соціально-економічного розвитку міст-супутників і підприємств атомної енергетики, – коментує Петро Котін, керівник Енергоатома.

Однією із складових соціальної політики Енергоатома є комплексний підхід до вирішення гострих питань міст-супутників.

На утримання й експлуатацію об’єктів житлово-комунального і соціально-культурного призначення протягом останніх 3-х років компанія витратила майже 900 млн грн, – зазначає очільник НАЕК.

Керівники атомних станцій з міськими головами окреслили низку проблем, розв’язання яких потребує втручання з боку НАЕК: повернення 30-відсоткової пільги на оплату за електроенергію для громадян, які проживають у 30-кілометровій зоні українських атомних станцій, покращення фінансування місцевих лікарень та медико-санітарних частин, борги перед комунальними підприємствами й атомними станціями, що накопичились роками, та розвиток інфраструктури і соціально значущих проєктів на рівні місцевих громад.

У рамках підписаного меморандуму буде створено Координаційну раду. Вона опікуватиметься вирішенням важливих проблем. До складу ради увійдуть представники Енергоатома, атомних станцій та органів місцевого самоврядування міст-супутників України.

Співпраця у рамках Координаційної ради суттєво поліпшить взаємодію між міською владою та Енергоатомом для розвитку соціальних, економічних, культурних і спортивних програм, спрямованих на поліпшення життя в містах-супутниках атомних станцій, – додає Петро Котін.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.