П’ятниця, 12 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » ДП «Славутський лісгосп» разом з освітянами провів екологічну акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках»

ДП «Славутський лісгосп» разом з освітянами провів екологічну акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках»

ДП «Славутський лісгосп» разом з освітянами провів екологічну акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Щовесни на державному підприємстві «Славутське лісове господарство» традиційно проходить загальнодержавна екологічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цьогоріч до акції долучилися працівники управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, Центру професійної підготовки педагогічних працівників та ЗПО «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді».

У результаті плідної співпраці лісівників та активних наших волонтерів на площі 0,5 га території Нетішинського лісництва висаджено 3100 сіянців сосни звичайної, – зазначив лісничий Андрій  Ткачук.

Крім того, лісівники зауважують, що для них важливо надати можливість представникам громадськості та загалом всім охочим взяти участь у створенні лісів та привернути увагу до такого важливого та відповідального процесу, як збереження лісу.

Із кожним днем стає більше висаджених дерев. Наша Україна одягається у все нові зелені шата. Висаджений ліс – прояв нашої віри в перемогу, в наші ЗСУ, а головне – в незламність українського народу та його прагнення до життя на своїй вільній, квітучій і могутній Батьківщині, – додають працівники Славутського лісгоспу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.