Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Друга фаза війни: російські війська почали битву за Донбас

Друга фаза війни: російські війська почали битву за Донбас

Друга фаза війни: російські війська почали битву за Донбас

Вчора ввечері, 18 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що російські війська почали наступ на Донбасі. Зокрема голова Офісу президента Андрій Єрмак також повідомив про початок другої фази російського наступу на Україну.

Зараз вже можна констатувати, що російські війська розпочали битву за Донбас, до якої давно готувались. Дуже значна частина всієї російської армії зараз сконцентрована для цього наступу. Скільки б туди не зганяли російських військових, ми будемо боротись. Ми будемо захищатись. Ми будемо це робити щоденно. Нічого українського не віддамо, а чужого нам не потрібно, – зауважив Володимир Зеленський.

Наразі росіяни дещо змінили тактику ведення бою і тепер намагаються думати та шукати «слабкі місці» в обороні нашої держави.

– На сході та півдні нашої держави окупанти намагаються атакувати останнім часом трохи більш продумано, ніж це було раніше. Тиснуть, шукають слабке місце в обороні нашої держави, щоб знайти і зайти туди основними силами. Мабуть, російські генерали, які звикли не рахувати будь-які втрати, вбили вже стільки російських військових, що навіть їм доводиться бути обережнішими, бо нікого не залишиться, щоб наступати. Втім, хай не сподіваються, що це їм допоможе. Це питання тільки часу – коли вся територія нашої держави буде звільнена від окупантів, – наголосив Президент.

Верховний головномандувач подякував усім захисникам і захисницям України за мужність у знищенні російських окупантів.

Я вдячний усім нашим бійцям, усім нашим героїчним містам на Донбасі, Маріуполю, містам Харківщини, які тримаються, які захищають долю всієї держави, стримуючи сили загарбників. Рубіжне, Попасна, Золоте, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Краматорськ та всі інші, які протягом всіх цих років й назавжди з Україною, – наголосив Володимир Зеленський.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.