П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська ТГ: до уваги внутрішньо переміщених осіб

Шепетівська ТГ: до уваги внутрішньо переміщених осіб

Шепетівська ТГ: до уваги внутрішньо переміщених осіб

При поданні заяви на отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам зверніть увагу, що допомога надається щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну внутрішньо переміщену особу, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема для осіб з інвалідністю та дітей така допомога складає 3 000 гривень, а для інших осіб – 2 000 гривень. Про це наголошують у Шепетівській міській раді.

Допомога внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 30 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року. Також допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану, – нагадують у міськраді.

Діти віком від 14 років мають право самостійно звернутися за призначенням допомоги. Заяву про виплату допомоги малолітній дитині, яка прибула без супроводження законного представника, може подавати від її імені родич (баба, дід, прабаба, прадід, повнолітні брат або сестра, тітка, дядько) або вітчим, мачуха, у яких проживає (перебуває) дитина.

У заяві обов’язково зазначається номер банківського рахунка для виплати допомоги (за стандартом IBAN). Також особам, які зареєструвалися в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб в управлінні праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради, необхідно подати заяву до управління, – наголошують у Шепетівській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.