П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Дві освітянки з Шепетівського району отримали премію Дарманського

Дві освітянки з Шепетівського району отримали премію Дарманського

Дві освітянки з Шепетівського району отримали премію Дарманського

Лауреатів премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки нагородили вчора, 19 грудня, під час відкриття традиційної щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції “XVII педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського”.

За 14 років існування премією було відзначено 109 освітян та науковців, а це, в свою чергу, свідчить про те, що на Хмельниччині високий рівень знань, – каже голова ОВА Сергій Гамалій.

Цьогоріч нагороди отримали 9 людей: науковці, шкільні та педагоги позашкілля. Серед лауреатів премії – дві освітянки із Шепетівщини. Інна Зайонц, директорка Славутського НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей “Успіх” відзначена у номінації “Кращий керівник закладу освіти”.

Жанна Балагур, керівниця гуртка Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості стала кращою педагогічною працівницею позашкільного закладу освіти.

Довідка:

Премію Дарманського присуджують працівникам галузі освіти та науки за їх вагомий внесок у розвиток освіти та науки як на Хмельниччині, так і в усьому освітньому та науковому просторах України.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.