Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Двоє рятувальників Шепетівського району стали найкращими начкарами в області

Двоє рятувальників Шепетівського району стали найкращими начкарами в області

Двоє рятувальників Шепетівського району стали найкращими начкарами в області

Днями у Хмельницькому відбулися щорічні змагання начальників караулів Хмельниниччини. У двох із трьох можливих номінаціях перемогу здобули надзвичайники Шепетівщини.

Загалом взяли участь 36 рятувальників області. Вони змагались у номінаціях: «Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів», «Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів» та «Кращий молодий начальник караулу».

Змагання складалися з двох етапів – теоретичного та практичного. Це своєрідний іспит для надзвичайників, адже кожен конкурсант демонструє свою професійну майстерність та готовність діяти за призначенням. Під час теоретичної частини офіцери ДСНС розв’язували задачі з пожежної тактики, а також виконували тестові завдання з дисциплін, що опановували протягом навчального року в системі службової підготовки.

У практичній частині ДСНСівці демонстрували свої професійні вміння і навички: на швидкість одягали захисний одяг та спорядження, в’язали подвійну рятувальну петлю, одягнувши її на потерпілого тощо.

Також кожен боєць продемонстрував свою спритність у підніманні штурмовою драбиною на четвертий поверх, а за допомогою триколінної висувної драбини – у вікно третього поверху навчальної башти.

За результатами змагань, першість у номінації «Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів» здобув кам’янчанин Анатолій Сидельник.

Звання «Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів» виборов Ігор Мосницький з м. Нетішин.

Славутський рятувальник Андрій Стрепетов став кращим у номінації «Кращий молодий начальник караулу».

Тепер вони представлятимуть Хмельницьку область на Всеукраїнських змаганнях.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.