Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській ТГ фіксують зростання інфікування COVID-19

У Славутській ТГ фіксують зростання інфікування COVID-19

У Славутській ТГ фіксують зростання інфікування COVID-19

У Славутській громаді зростає кількість хворих на COVID-19, це – штам Омікрон, на який у мешканців немає імунітету. Про це сказала Людмила Косячова, лікарка-інфекціоністка КУ «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Зі слів Косячової, ситуація з коронавірусною інфекцією нині ускладнюється в європейських країнах, Україні та їх громаді зокрема.

– Поки що хворих небагато, але захворюваність починає набирати обертів. Тому можу прогнозувати, що захворюваність буде зростати, – додала лікарка. – Йдеться про новий штам Омікрону, до якого населення ще немає імунітету. Наразі, як і раніше, необхідно вживати всі заходи щодо профілактики коронавірусу, а саме: часто мити руки, дотримуватися дистанції, уникати місць скупчення людей, дотримуватися маскового режиму у людних місцях. Але найголовніше – вакцинуватися. На сьогодні у Центрі в наявності є 2 види вакцин: у достатній кількості “Коронавак” та “Пфайзер” – 78 доз (надалі не маємо інформації, чи буде ця вакцина постачатися, проте, надіємося, що так).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.