Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Двох хмельничан судили за підозрою у сепаратизмі: що вирішив суд

Двох хмельничан судили за підозрою у сепаратизмі: що вирішив суд

Двох хмельничан судили за підозрою у сепаратизмі: що вирішив суд

Посягали на територіальну цілісність та недоторканість України: двоє жителів Хмельниччини (38-річний чоловік та 34-річна жінка) закликали до зміни меж території України. За публічного обвинувачення Хмельницької обласної прокуратури, їх судили.

Хмельничанин, будучи у західному регіоні координатором проросійського громадсько-політичного об’єднання “Союз граждан Украины”, під час відеоконференцій на сайті публічно закликав до вчинення умисних дій, направлених на зміну меж території та державного кордону України. Українську владу він називав “хунтою” і закликав до її повалення, а також агітував брати участь в інформаційній війні, надавати фінансову допомогу, постачати ліки та речі так званим “ополченцям”, які відстоюють ідею федералізації України. 

У той період він, вступивши у змову з обвинуваченою, розповсюджували серед жителів сепаратистську газету “Новороссия”. У матеріалах видання були заклики до об’єднання всіх “исконно русских земель” та відновлення меж СРСР або навіть і їх розширення. Також закликали до фізичного знищення керівництва України, що “прийшло до влади після подій на Євромайдані”, та його прихильників, озброюватися і захищати “новоросію”.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду спільників засуджено до 5 років позбавлення волі кожного. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.