Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Дитяча стоматологія у «VSD»: як полікувати зуби дитині без болю та страху?

Дитяча стоматологія у «VSD»: як полікувати зуби дитині без болю та страху?

Дитяча стоматологія у «VSD»: як полікувати зуби дитині без болю та страху?

Дитяча стоматологія – один із провідних напрямків роботи стоматологічного кабінету «VSD». Тут можна отримати повний комплекс як профілактичних, так і лікувальних заходів. Крім того, «VSD» має сучасне обладнання для лікування дітей, а всі фахівці вміють знаходити підхід до маленьких пацієнтів.

Журналісти інформаційного порталу «Хмельниччина північ» поспілкувалися з дитячим лікарем-стоматологом «VSD» Натолочнею Юлею, яка має багаторічний стаж роботи з маленькими пацієнтами, аби отримати відповідь на питання: як провести стоматологічний огляд та лікування зубів у дитини без страху та панічних атак і що робити, якщо все-таки дитина боїться цього процесу?

  • У більшості випадків, перше відвідування стоматолога у дітей викликає стрес та паніку від невідомого. Саме тому, вкрай важливий та обов’язковий аспект дитячої стоматології – психологічний. Лікар повинен швидко знайти підхід до маленького пацієнта, викликати в нього довіру. З першого візиту дитина має переконатися, що стоматолог – це не страшно, не боляче та безпечно для нього. Для пацієнтів дошкільного віку ідеально підходить ігрова форма спілкування. Дітям старше 6-7 років важливо пояснити, що саме і навіщо лікар робить, – додає пані Юлія.

Стоматологиня наголошує, що регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування зубів є вкрай важливими та повинні бути систематичними. Це сприятиме формуванню корисної звички та стане звичайною практикою в житті дитини.

  • Також хочу наголосити на важливості лікування дитячих зубчиків, бо вони більш схильні до різних захворювань. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби кардинально відмінні від постійних, у них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу із загрозою передачі його на постійні зуби. Крім того, у дітей усі негативні процеси у м’яких та твердих тканинах ротової порожнини розвиваються стрімко. Допомогу необхідно надати оперативно, не чекаючи появи температури, гострого болю, ясенних припухлостей, – зазначає Юлія Натолочна.

Перший візит до стоматолога рекомендується, коли прорізався перший зуб. Профілактичне відвідування дитячого лікаря має бути регулярним. Але є ряд показань, при яких прийом у лікаря стає обов’язковим та позачерговим. Це, зокрема, при появі зубного нальоту, перших ознак розвитку карієсу у вигляді плям та потемнінь, появі на яснах свища, пухлини на яснах або набряку щоки, скарги на болючі відчуття в процесі прийому їжі, гострі болючі відчуття, у тому числі, з порушенням сну.

  • Як проходить лікування дитячих зубчиків в клініці «VSD»? Насамперед, ми знайомимось з малюком. Дуже важливо дізнатися про його інтереси, обрати улюблений мультик, щоб подивитись його протягом лікування, у форматі гри показати стоматологічні інструменти. Наступний етап – постановка правильного діагнозу на підставі повної діагностики, зокрема комп’ютерної, та визначення методики лікування. Лікування зубчиків найменшим пацієнтам ми проводимо під знеболенням комп’ютерною анестезією. Ця анестезія зовсім не схожа на звичайний укол, є абсолютно безболісно та ефективною, завдяки чому дітки її не лякаються. Лікування ж проводять лише якісними та перевіреними матеріалами, які замовляємо з-за кордону, – розповідає лікарка-стоматолог.

Однак, лікарка наголошує, що є пацієнти, які дуже маленькі або мають страх стоматологів через травматичний досвід і з ними про лікування домовитися вже неможливо. У «VSD» і таким проблемам є рішення.

  • У такому випадку ми рекомендуємо лікування зубчиків в умовах седації – медикаментозний сон. Ця абсолютно безпечна процедура проводиться під контролем анестезіолога, дозволяє пролікувати всі зубчики одночасно, а через кілька годин після цього піти додому, – додала Юлія Натолочна.

Нагадаємо, стоматологічний кабінет «VSD» розміщений за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 63/1. Досвідчені лікарі стоматологічного кабінету «VSD» оперативно впораються з будь-якими проблемами, спричиненими зубними захворюваннями. Тож, якщо у вас виникли будь-які запитання чи необхідно записатися на прийом до професійних лікарів, які мають багаторічний досвід та знають як допомогти, телефонуйте за номером: +38 (096) 789 63 40.

Популярні пости