Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Дитина не любить чистити зубки: лікарка “Фенікс-Дент” пояснює як зарадити проблемі

Дитина не любить чистити зубки: лікарка “Фенікс-Дент” пояснює як зарадити проблемі

Дитина не любить чистити зубки: лікарка “Фенікс-Дент” пояснює як зарадити проблемі

Дитяча гігієна ротової порожнини – важлива складова не лише її здоров’я, а й становлення. Адже корисні медичні звички, закладені з дитинства, формують націю відповідальних до власного здоров’я людей. Але що робити, якщо викликати інтерес до чищення зубів не виходить? Як перетворити “катування” батьків та дитини на приємний та корисний сімейний ритуал розповідає лікарка ”Фенікс -Дент” Надія Августінова.

На прийомі мами й тата, окрім огляду дитини, часто додатково консультуються стосовно питань, що їх хвилюють. І найчастіше це – гігієна, – каже Надія Августінова. – Говоримо про те, як підібрати пасту чи щітку, що підходить саме цій дитинці, обговорюємо нюанси чищення. Також ми у “Фенікс -Дент” маємо макет, аби продемонструвати діткам, як правильно чистити зубки. Тож, в ігровій формі ми навчаємося корисному.

Але, говорить лікарка, трапляються випадки, коли дитина категорично відмовляється чистити зуби.

Відмову може викликати як особистий (суб’єктивний) фактор, так і об’єктивний – дитині не комфортно, – пояснює лікарка.

Серед факторів, що спричиняють дискомфорт:

  • батьки неправильно чистять зуби дитині;
  • щітка занадто жорстка, або має незручну ручку, завелику голівку тощо;
  • зубна паста не подобається дитині на смак чи колір;

Для того, аби зацікавити дитину, перегляньте всі ці фактори. Оберіть разом із малечею ту щітку й пасту, що будуть їй до вподоби. Як це зробити правильно: порадьтеся з лікарем, які позиції щіток та пасти підійдуть вашій дитині і серед цього асотрименту КОРИСНОГО нехай дитина обере ТЕ, ЩО ПОДОБАЄТЬСЯ, – ділиться лайфхаком Надія Августінова.

Підтримати дитину, радить лікарка, варто власним прикладом.

Чистіть зуби разом. Нехай дитина вчить вас чистити зуби, можна взяти улюблену іграшку, звісно ж і їй треба гарна та здорова посмішка. Замість таймера, наприклад, можна використати улюблені пісні. Такий інтерактив зробить чищення зубів не просто гігієнічною процедурою, а приємним часом, який родина проводить разом, – додає лікарка.

І звісно ж, радить: не забувайте про регулярний візит до стоматолога.

Наразі розпочато 3 ОСІННІЙ етап проєкту від ГО “Зубні лікарі України” “Здорові зуби – здорова нація”, де Надія Миколаївна бере активну участь – проводить профуроки. ⠀

Разом ми робимо ДОБРУ СПРАВУ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ПОКОЛІННЯ УКРАЇНИ! – каже лікарка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.