Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: 26-річний Захисник із Ізяслава віддав життя за незалежність України

Герої поряд з нами: 26-річний Захисник із Ізяслава віддав життя за незалежність України

Герої поряд з нами: 26-річний Захисник із Ізяслава віддав життя за незалежність України

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA». Ми пишемо про Воїнів Хмельниччини – Захисників та Захисниць, які виборювали українську незалежність та продовжують щодня захищати Батьківщину. Одним із них став Василь Сергійович Кравченко з Ізяславщини.

26-річний Василь Кравченко був старшим стрільцем десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини Збройних Сил України. Чоловік загинув 20 липня 2020 року під час виконання бойових завдань на Сході України. Відомо, що він отримав важке поранення під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Донецькій області, – розповідають в Ізяславській громаді.

Захисник України народився 14 лютого 1994 року. Навчався в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 4 та Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука. Був мобілізований в другу хвилю, двічі укладав контакт на військову службу, перебував на сході України, захищаючи її територіальну цілісність.

– У домі Кравченків панувала безмежна радість – відсвяткували весілля Василя, а сьогодні тут сум та скорбота… Молодий хлопець любив життя і багато хотів встигнути, проте занадто рано ворожа куля обірвала його молоде життя, не давши здійснитись мріям. Для батьків він назавжди залишиться просто дитиною, а для дружини – коханим, якого втратили на жорстокій війні, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Поховали Василя Кравченка із військовими почестями на центральному кладовищі міста Ізяслав.

Указом Президента України №59/2021 від 19 лютого 2021 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, старшого матроса Кравченка Василя Сергійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.