Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “Дитина не сама”: на Хмельниччині 29 родин виявили бажання взяти дітей, які залишилися без батьків

“Дитина не сама”: на Хмельниччині 29 родин виявили бажання взяти дітей, які залишилися без батьків

“Дитина не сама”: на Хмельниччині 29 родин виявили бажання взяти дітей, які залишилися без батьків

На Хмельниччині 29 родин виявили бажання взяти до себе дітей, котрі залишилися без батьківського піклування. Про це інформує начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

В рамках проєкту «Дитина не сама» перші 29 родин з Хмельниччини виявили бажання взяти до себе дитину на тимчасове перебування. Після навчання родини зможуть прихистити дитину, яка перебуватиме в сім’ї поки не знайдуть батьків або законних представників, – зауважує очільник області.

Проєкт «Дитина не сама» має на меті привернути увагу суспільства до порушення прав дітей під час війни та надати вичерпну інформацію, як розв’язувати ці проблеми. Зокрема йдеться про права дітей, які через війну залишилися без піклування батьків та потребують турботи й тимчасового дому. Кампанія доноситиме інформацію про те, як правильно підтримувати й захищати права дітей, котрі залишилися без батьківського піклування, а також надасть інструкції з тимчасового влаштування дітей у сім’ї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.