Субота, 20 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Українська збірна посіла перше місце на XXIV літніх Дефлімпійських іграх

Українська збірна посіла перше місце на XXIV літніх Дефлімпійських іграх

Українська збірна посіла перше місце в загальному медальному заліку на XXIV літніх Дефлімпійських іграх, які тривали 1-15 травня 2022 року в місті Кашіас-ду-Сул, що в Бразилії.

Загалом, українці змагалися за нагороди у 15 видах спорту. Склад збірної сягав 170 спортсменів. За результатами виступів, українські спортсмени завоювали 138 медалей: 62 золотих, 38 срібних і 38 бронзових.

Вперше українці зайняли два п’єдестали у спортивному орієнтуванні, вперше чоловіча та жіноча команди вибороли золоті медалі в настільному тенісі, вперше у дебютному для збірної команди України виді програми – велоспорті – перемоги на чотирьох із п’яти дистанцій Дефлімпіади.

Зазначимо, що Дефлімпіада – це спортивні змагання для людей із порушенням слуху.