Неділя, 25 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Е-лікарняні на Шепетівщині. Коли введуть та хто зможе отримати

Е-лікарняні на Шепетівщині. Коли введуть та хто зможе отримати

Е-лікарняні на Шепетівщині. Коли введуть та хто зможе отримати

Електронні листки непрацездатності в регіоні таки впровадять. Проєкт відповідної постанови два місяці тому, 4 лютого, прийняли у Верховній Раді. А 31 березня її схвалили в Кабміні.

Е-лікарняні на Шепетівщині видаватимуть уже в 2021-му. Про абсолютну готовність до нововведення звітують у Славутському ПМСД.

Усі медичні працівники нашого закладу у стовідсотковому порядку забезпечені всією необхідною технікою (ноутбуки та комп’ютери, що під’єднані до мережі), – коментує головний лікар Славутського ПМСД Олег Гаврилюк. – Ми під’єднані до медичної системи HELSI, яку вже успішно використовуємо в роботі.

У Шепетівській, Судилківській, Ленковецькій, Михайлюцькій та Грицівській ТГ Е-лікарняні вже відтестували в пробному режимі, – говорить очільник первинки у районі Андрій Нечипорук.

Усі наші 18 амбулаторій по місту та району працюють в системі Medics, – розповідає головлікар. – Оскільки в регіоні ми є амбасадорами проєкту від USAID із розвитку первинної медицини, всі нововведення вже детально вивчили та пристосували на практиці. Зараз лише чекаємо офіційної постанови про введення таких листків непрацездатності.

Е-лікарняні, як розповідає Андрій Нечипорук, значно спростять життя пацієнтам. Адже при хворобі вони просто мають прийти до сімейного лікаря, який не лише пропише лікування та призначить лікарняний, а внесе в систему необхідну аміністративну інформацію. Тому пацієнтові вже не треба буде збирати паперові довідки в лікаря та затверджувати їх у профільному відділі.

Водночас, наголошують медики, це абсолютно прозорий процес, адже онлайн-лікарняний буде доступний і працедавцеві.

Також за темою:

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.