П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Еко-ініціативи та озеленення: як у громадах Шепетівського району відбуваються весняні толоки

Еко-ініціативи та озеленення: як у громадах Шепетівського району відбуваються весняні толоки

Еко-ініціативи та озеленення: як у громадах Шепетівського району відбуваються весняні толоки

Щорічно навесні в Шепетівському район відбуваються толоки: краяни прибирають та озеленюють округи. Про те, як цьогоріч впорядковували свої громади, читайте далі в огляді.

Весняні роботи відбулися у Михайлюцькій громаді. В дитсадку “Капітошка”, що в Корчику, працівники толокою впорядкували та розширили місцеві садки, поновили клумби. До прибирання долучились і шкільні педагоги.

Ось так ми прибираємо шкільну територію та впорядковуємо пам’ятники на території наших сіл, – прокоментували у Корчицькому ліцеї.

На зображенні може бути: 22 людини, на відкритому повітрі та дерево

У Ленковецькій громаді працівники культури та освітяни впорядкували квітник біля будинку культури. Також встановили нові лавки на центральній алеї адмінцентру громади.

Упродовж декількох днів тривала толока у Плесні, що в Шепетівській громаді. Краяни прибрали територію села та підбілили дерева.

Чисте довкілля – здорове життя! – говорять у громаді.

До озеленення Шепетівської громади доєднались і місцеві цукровари, вони продовжили минулорічну традицію та висадили нові саджанці у створеному ними саду.

– Попри те, що в нашій країні війна, яка нищить за собою все живе, українці стійко витримують всі виклики та вже зараз думають про майбутнє рідної землі. І, коли кожен на своєму місці робить те, що може, тоді ми стаємо ще сильнішими. Адже нас єднає спільна мета – вільна, красива та квітуча Україна, – говорять у пресслужбі комбінату. – Зробити й свій внесок вирішив колектив ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», організувавши еко-ініціативу з посадки плодових дерев на території цукроварні.

Триває весняне прибирання у Славутській громаді. Допомагають комунальникам і місцеві мешканці.

– Вже очищено узбіччя дороги вулиці Приміська, лісові масиви, прилеглі до території мікрорайону «Сонячний», вулиці Петра Сагайдачного, Славутського міськводоканалу та НВК «СШ, ліцей «Успіх», а також прибрано території стадіону та паркової зони мікрорайону «Військове містечко», прибережної зони річки Утка, – розповідають у виконкомі. – До весняного прибирання та озеленення міста може долучитися кожен. Звертайтесь за телефоном: 0680698882 (крім суботи, неділі).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.