Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Мінцифри радить українцям не говорити про війська рф зі знайомими, які в окупації

Мінцифри радить українцям не говорити про війська рф зі знайомими, які в окупації

Мінцифри радить українцям не говорити про війська рф зі знайомими, які в окупації

Не обговорювати з жителями окупованих територій пересування та дії російських окупантів радить Міністерство цифрової трансформації України мешканцям, які перебувають на території, підконтрольній ЗСУ. Про це повідомляється у Telegram-каналі відомства.

– Якщо ваші рідні, друзі чи знайомі перебувають на окупованій території, намагайтеся з ними не обговорювати телефоном чи в соцмережах пересування та дії окупантів. Це може бути небезпечно для їхнього життя, – зазначають в Міністерстві.

Натомість Мінцифри пропонує розказати їм про чат-бот «єВорог», який запрацював ще в березні. Завдяки йому українці можуть допомогти армії виявити місцеперебування російських військ. Від початку повномасштабного вторгнення рф уже 257 тис. громадян скористалися чат-ботом для інформування про розташування російських військових.

– Так вони зможуть таємно поділитися цінною інформацією про геолокацію, пересування та дії ворога з нашими військовими. Головне – повідомляти в чат-бот про окупантів із безпечного місця та щоразу, як їх бачите. Більше людей поділиться кадрами чи інформацією про загарбників – більше ворогів знищить наша армія, – наголошують у відомстві.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.