Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Екологічні освітяни НПП «Мале Полісся» провели практикум з охорони навколишнього середовища для учнів із Славути

Екологічні освітяни НПП «Мале Полісся» провели практикум з охорони навколишнього середовища для учнів із Славути

Екологічні освітяни НПП «Мале Полісся» провели практикум з охорони навколишнього середовища для учнів із Славути

Працівниками Національного природного парку «Мале Полісся» проведено чергове екологічне онлайн-заняття для учнів 7 класу Славутської гімназії №3 за допомогою сервісу Google Meet в межах акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом».

Основною метою таких занять є звернення уваги до проблеми накопичення відходів і шляхів запобігання їх утворення, пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, усвідомлення важливості екологічних знань у повсякденному житті людини, а також виховання шанобливого ставлення до природи та поширення знань про ліси та їх роль в житті людини, – розповідають екологічні освітяни НПП «Мале Полісся».

Зокрема, під час даного екологічного заняття учні дізналися про охорону лісових масивів від засмічення побутовими відходами та сміттям різного характеру, а також про раціональне використання лісових ресурсів. Окрім цього, учням розповіли про Всесвітній день рециклінгу – вторинноїї переробки відходів, який в Україні відзначають 15 листопада.

Проведення відповідних занять та заходів, спрямованих на формування позитивної екологічної свідомості саме у підростаючого покоління, в умовах сьогодення є надзвичайно актуальним та необхідним, – зазначив Андрій Сукач, директор Славутської гімназії №3.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.