Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Екологічний флешмоб у Славутському НВК: НПП«Мале Полісся» активно залучає молодь до співпраці

Екологічний флешмоб у Славутському НВК: НПП«Мале Полісся» активно залучає молодь до співпраці

Екологічний флешмоб у Славутському НВК: НПП«Мале Полісся» активно залучає молодь до співпраці

Національний природний парк «Мале Полісся» у своїй діяльності значну увагу приділяє озелененню територій навчальних закладів Хмельниччини. Адже завдяки таким заходам відбувається підвищення екологічної культури підростаючого покоління, а саме формування гуманної позиції у ставленні до природи, дбайливого використання природних ресурсів та охорони рослинного й тваринного світу.

Таким чином, враховуючи важливість завдань націлених на підвищення екосвідомості молоді, працівники парку завітали до Славутського НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх», де провели флешмоб зі створення парків на території загальноосвітніх навчальних закладів.

Флешмоб відбувся в межах Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом».

Перед початком флешмобу школярів ознайомлено з особливостями та технікою висаджування саджанців, застосування садильного інструменту, меча Колесова, та садильної труби. Саме труба виявила неабиякий інтерес у школярів, – розповідають працівники парку.

Після цього парківці спільно з учнями та членами нещодавно створеного учнівського шкільного лісництва «Хуха» висадили на території шкільного подвір’я саджанці ялини європейської та колючої, модрини європейської, сосни звичайної, дуба червоного та псевдотсуги Мензіса.

Популярні пости