Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці відбулася презентація книги про загиблого шепетівчанина та айдарівця Сергія Оврашка

У Шепетівці відбулася презентація книги про загиблого шепетівчанина та айдарівця Сергія Оврашка

У Шепетівці відбулася презентація книги про загиблого шепетівчанина та айдарівця Сергія Оврашка

22 жовтня у Шепетівці відбулась презентації книги вінницького письменника Сергія Деркача «Дума про добровольця». У ній йдеться про шепетівчанина Сергія Оврашка, волонтера, який йде добровольцем на фронт, гуртує навколо себе команду, з якою успішно виконує бойові завдання і дратує ворога.

У книзі описано випробування, які випадають на долю молодшого сержанта і як трагічно у 2014 році закінчилася його війна.

Автор книги Сергій Деркач розповів, що в 2019 році, в річницю загибелі Сергія, він був у Шепетівці, відвідав пам’ятний захід і тоді пообіцяв написати про нього книжку.

До війни 38-річний Сергій Миколайович Оврашко успішно займався будівництвом у Борисполі на Київщини. Разом із дружиною Олесею виховували двох дітей: доньку Діану і маленького сина Даню. Купили квартиру, заснували фірму, складали плани на майбутнє.

А коли розпочалася війна з окупантом на Сході, то продав фірму, закупив військове спорядження для новоствореного батальйону «Золоті ворота» і на власному «Лексусі» рушив з бойовими друзями на захист України.

Під час заходу мама Сергія розповіла про дитинство сина, успіхи та надзвичайну жагу до навчання, молоді роки, родину та непростий шлях, щоб стати на ноги й гідно забезпечувати родину. А також про службу у війську, як він воював і за що, – розповідає Віталій Янушевський, заступник міського голови м. Шепетівка.

Також присутні вшанували пам’ять воїна хвилиною мовчання, згадали Сергія, як авторитетну людину, командира, який тримав «у кулаці» складний контингент Айдару, висловлювали слова підтримки матері.

Популярні пости