П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Екс-очільника Хмельницької ОВА суд виправдав у справі про нетверезе кермування

Екс-очільника Хмельницької ОВА суд виправдав у справі про нетверезе кермування

Екс-очільника Хмельницької ОВА суд виправдав у справі про нетверезе кермування

29 червня у Першотравневому суді міста Чернівці відбулось заключне судове засідання за обвинуваченням у кермуванні напідпитку колишнього начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія. Справу закрили, а екс-посадовця виправдали.

Суд визнав Гамалія невинним та закрив справу. Адвокати обвинуваченого переконували суд, що «ця справа має політичне забарвлення» і що «патрульна поліція неправильно склала протокол». Адвокат наполягав, що інспектор виписала акт огляду на стан сп’яніння лише в одному екземплярі та й зупинили авто правоохоронці поза блокпостом.

– Не вбачається, що водій Гамалій допустив будь-які порушення правил дорожнього руху, за які його слід було зупинити, у зв’язку з чим усі наступні вимоги працівників поліції водій не був зобов’язаний виконувати, а всі складені документи проти нього не можуть бути допустимими доказами, – зазначила суддя Наталя Піхало.

Нагадаємо, 11 березня Сергія Гамалія, який на той час обіймав посаду начальника ОВА, під час комендантської години зупинили патрульні Чернівців. За матеріалами правоохоронців, він перебував за кермом з ознаками алкогольного сп’яніння. Тож, на Гамалія склали протокол за ст. 130 КУпАП, а машину вилучили на штрафмайданчик.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.