П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Ексбухгалтер «Славутського лісгоспу» вкрав в установи понад 300 000 гривень та втік за кордон

Ексбухгалтер «Славутського лісгоспу» вкрав в установи понад 300 000 гривень та втік за кордон

Ексбухгалтер «Славутського лісгоспу» вкрав в установи понад 300 000 гривень та втік за кордон

Наприкінці року Славутський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним головного бухгалтера Андрія Волошина у крадіжці 314 тисяч гривень з державного бюджету. Чоловік працював на держпідприємстві «Славутський лісгосп», що на Хмельниччині. Наразі він втік за кордон і не повернув завдані Україні збитки. Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

  • У 2017 році держпідприємство «Славутський лісгосп», що на Хмельниччині, заплатило 314 тисяч гривень за 3 тисячі піддонів, які мав поставити приватний підприємець. Хоч гроші заплатили, але піддони державне підприємство не отримало, – йдеться у повідомленні.

У кінці 2023 року Славутський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним головного бухгалтера підприємства Андрія Волошина у крадіжці грошей з державного бюджету.

  • Суд присудив йому 8 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з реалізацією адміністративно-господарських або адміністративно-розпорядчих функцій строком на 3 роки з конфіскацією майна, яке є його власністю, крім житла, – зазначили в установі.

У вироку вказано, що Андрій Волошин працював впродовж 12 років головним бухгалтером у ДП «Славутський лісгосп». У травні 2018 року він пішов у відпустку і його замісник знайшов деякі невідповідності в бухгалтерських документах.

  • Виявилось, що у 2017 році це держпідприємство замовило у приватного підприємця 3 тисячі піддонів. Волошин знав, що ДП «Славутський лісгосп» не уклало офіційних угод з приватним підприємцем, тому вирішив вкрасти гроші. Чоловік підписав накладні про отримання майна підприємством, яке насправді ніхто ніколи не отримував. У результаті, ДП «Славутський лісгосп» заплатило 314 тисяч гривень за піддони, яких воно не потребувало і які навіть не отримало, – йшлося у слідстві.

Надалі Волошина звільнили з роботи, він не відшкодував завданих збитків та виїхав з України. Зараз правоохоронці оголосили його у розшук, щоб притягнути до відповідальності. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.