П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Експорт цьогорічного врожаю зернових: Німеччина допоможе Україні

Експорт цьогорічного врожаю зернових: Німеччина допоможе Україні

Експорт цьогорічного врожаю зернових: Німеччина допоможе Україні

Німеччина хоче допомогти Україні продовжувати вирощувати зерно та доставляти його світу, незважаючи на війну. Зокрема експорт цьогорічного врожаю з України планується за допомогою залізничного транспорту. Інформацію про це повідомляє “Економічна правда”.

Федеральний уряд планує створити так званий “зерновий міст”, – заявили німецькі чиновники.

Вивезення цьогорічного сільськогосподарського врожаю з України планується за допомогою залізничного транспорту дочірнього підприємства “Deutsche Bahn AG” з вантажних перевезень, “DB Cargo”. Таким чином, частково можна буде компенсувати неможливість застосування морського транспорту.

Як представник залізничного транспорту, я налаштований на те, щоб 20 мільйонів тонн зерна могли бути відвантажені, щоб запобігти глобальній продовольчій катастрофі, голоду, – сказав парламентський державний секретар у Міністерстві транспорту ФРН Міхаель Теурер.

Також він підтвердив, що ведуться переговори з українською залізницею та іншими європейськими залізницями, такими, як залізниці в Польщі, Чехії, Словаччині та Румунії. У рамках федерального уряду вже відбувається координація для забезпечення фінансування.

Зазначимо, що залізничний транспорт значно дорожчий за морський, який Україна зазвичай використовує для експорту зерна.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.