Неділя, 2 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Евакуація по-плужненськи: у громаді провели планову перевірку системи оповіщення

Евакуація по-плужненськи: у громаді провели планову перевірку системи оповіщення

Евакуація по-плужненськи: у громаді провели планову перевірку системи оповіщення

Вчора у Плужненській громаді відбулася запланована комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд з 09:30 до 11:00. Перевірку провели голова сільської ради Віталій Мартинюк та спеціаліст відділу з організаційних питань Валентина Маленюк. Активну участь у заході взяли учні Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради.

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення. Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації електронними засобами масової інформації і вуличними гучномовцями, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій, – зазначають у Плужненській громаді.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.

Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні, відповідно до отриманих вказівок. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події. Підкреслимо, що наразі немає ніяких загроз чи надзвичайних станів, – додають у Плужненській сільській раді.

Перевірку проводили відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2022 році».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.