Понеділок, 20 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Можемо залишитись без Facebook та Instagram? У чому причини

Можемо залишитись без Facebook та Instagram? У чому причини

Можемо залишитись без Facebook та Instagram? У чому причини

Компанія “Meta” може припинити свою роботу в Європі. Стосується це платформ Facebook та Instagram. Про це із посиланням на звіт компанії для Комісії з цінних паперів та бірж США пише англомовне видання “Mashable“.

У матеріалі, датованому 6 лютого, йдеться про те, що виникла неоднозначна ситуація щодо місця збереження даних користувачів. Європейське законодавство спрямоване на захист конфіденційності і забороняє зберігати дані своїх користувачів на американських серверах. Водночас, у “Meta” заявляють про те, що можливість обміну цими даними напряму впливає на бізнес та таргетування реклами.

– Якщо ми не зможемо передавати дані між країнами та регіонами, в яких ми працюємо, або між ними, або якщо нам заборонено обмінюватися даними між нашими продуктами та послугами, це може вплинути на нашу здатність надавати наші послуги та спосіб, яким ми надаємо наші послуги або наша здатність націлювати рекламу, – йдеться у повідомленні. 

Компанія думає, що зможе досягти домовленостей у 2022 році. В іншому разі доведеться покинути європейський континент:

“Ми, ймовірно, не зможемо запропонувати низку наших найбільш значущих продуктів і послуг, включаючи Facebook та Instagram, в Європі.

Уже 7 лютого в “Meta” спростували цю інформацію та написали лист до видання, де йдеться про те, що повідомлення SEC про сценарій не є ознакою майбутніх бізнес-планів. “Meta” включила подібні вказівки в попередні документи.

– У нас немає абсолютного бажання і планів виходити з Європи, але проста реальність така, що “Meta” та багато інших компаній, організацій та служб покладаються на передачу даних між ЄС та США, щоб керувати глобальними послугами, – написала у листі Діна Ель-Кассабі, менеджерка зі зв’язків з мета-політикою. – Як і інші компанії, ми дотримуємося європейських правил і покладаємося на стандартні договірні положення та відповідні засоби захисту даних, щоб керувати глобальною службою. По суті, підприємствам потрібні чіткі глобальні правила для захисту трансатлантичних потоків даних у довгостроковій перспективі, і, як і понад 70 інших компаній у широкому діапазоні галузей, ми уважно відстежуємо потенційний вплив на нашу європейську діяльність у міру розвитку цих подій.

Також в оновленій новині видання спростувало інформацію щодо укладання угод про обмін даними, яких “Meta” не досягла із Європою:

Ці угоди укладаються між країнами, а не бізнесом, тому “Mashable” уточнив у цій статті, що ЄС і США не досягли цієї угоди.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.