Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Фахівці з Хмельниччини навчаються для підтримки ветеранів у громадах

Фахівці з Хмельниччини навчаються для підтримки ветеранів у громадах

Фахівці з Хмельниччини навчаються для підтримки ветеранів у громадах

У Національному Університеті “Острозька академія”, що на Рівненщині, розпочали навчання фахівців. Вони підтримуватимуть ветеранів російсько-української війни у громадах області.

У регіоні реалізують пілотний проєкт «Система підтримки та супроводу ветеранів у громадах». Про це повідомили у Рівненській ОВА.

Таку надважливу ініціативу презентували у п’ятницю в Києві разом з міністеркою у справах ветеранів Юлією Лапутіною. Головна мета проєкту – актуалізувати і популяризувати інститут ветеранського кейс-менеджера на рівні громад. Такі проєкти важливі. Вони про шанс повертати людей до нормального й повноцінного життя після війни, – коментує Віталіій Коваль, голова ОВА.

Упродовж двох тижнів фахівці трьох регіонів: Рівненської, Львівської та Хмельницької областей навчатимуться сучасним підходам на рівні громад.

Зокрема обслуговування ветеранів, запровадження системи супроводу, забезпечення їх потреб. Також отримають додаткові навички у питаннях психологічної підтримки та комунікації.

Довідка:

Проєкт відбувається за фінансової підтримки USAID «Економічна підтримка України» та Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР Єднання). До розробки сертифікованої програми долучився обласний комунальний заклад «Ветеранський простір».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.