Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні остаточно визначились із проведенням НМТ

В Україні остаточно визначились із проведенням НМТ

В Україні остаточно визначились із проведенням НМТ

Верховна Рада України прийняла рішення, що затверджує формат проведення НМТ у 2023 році. Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року» нардепи підтримали 23 лютого.

Джерело: МОН у телеграм

З огляду на продовження правового режиму воєнного стану, що спричинений військовою агресією рф, здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, будуть звільнені від складання державної підсумкової атестації.

До закладів фахової передвищої та вищої освіти на навчання для здобуття ступенів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра та магістра, як і в попередньому році, організують за особливими порядками.

Вступне випробування для охочих здобути вищу освіту проводитиметься у форматі НМТ, що міститиме завдання з трьох предметів. Два обов’язкові предмети – українська мова і математика. На вибір вступника – один предмет: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія. Надважливо, що тестування відбуватиметься протягом одного дня. Це суттєво зменшує безпекові ризики учасників НМТ (час на перебування у тимчасовому екзаменаційному центрі, доїзд до нього і від нього), спрощує організацію, скорочує витрати держави та учасників тощо.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.