Середа, 12 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Фенікс-Дент”: чому небезпечно лікувати флюс у домашніх умовах

“Фенікс-Дент”: чому небезпечно лікувати флюс у домашніх умовах

“Фенікс-Дент”: чому небезпечно лікувати флюс у домашніх умовах

Флюс (періостит) – гнійне запалення, спровоковане інфекцією чи травмою, що розвивається у м’яких тканинах ясен чи окістя (тканини, що вкриває кістки щелепи). Помилкою буде лікувати це запалення в домашніх умовах, адже так можна і зуб втратити, і масштабувати проблему, наголошують медики.

У разі виникнення набряку на яснах, сильного пульсуючого болю у підборідді чи вилицях, варто якомога швидше звернутися до лікаря, пояснює Надія Августінова, стоматологиня “Фенікс-Дент”.

  • Лише фахівець може встановити причину запалення та призначити відповідне лікування. Навіть, якщо вдома у вас було ушкодження флюсу і рідина звідти вийшла, то це не є гарантією одужання, адже запалення може розвинутись і поширитись на сусідні зуби, – каже Надія Августінова.

У більшості випадків, розповідає лікарка, флюс є наслідком серйозної і, на перших етапах, неочевидної причини – запалення коренів зуба, гострих інфекційних захворювань.

  • Тож, лікування можливе лише після ретельного огляду, – наголошує Надія Августінова. – Далі, коли лікар визначить який тип, етап та стадія періоститу у вас, – лікування.

Серед можливих опцій:

  • видалення зуба, якщо його не можна врятувати;
  • хірургічне розкриття із установкою дренажної системи;
  • курс необхідних ліків;
  • полоскання.

Запобігти флюсу можна: дотримуйтесь якісної особистої гігієни, не нехтуйте професійною та візьміть за звичку відвідувати стоматолога щопівроку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.