П’ятниця, 14 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині суд дозволив двом ув’язненим бути військовослужбовцями

На Хмельниччині суд дозволив двом ув’язненим бути військовослужбовцями

На Хмельниччині суд дозволив двом ув’язненим бути військовослужбовцями

На Хмельниччині суд дозволив двом ув’язненим підписати контракт із Національною гвардією. Про це повідомив Хмельницький міськрайонний суд. 

  • До суду надійшли два подання з державної установи “Хмельницький слідчий ізолятор”. Обидвоє засуджених виявили бажання проходити військову службу за контрактом, що відповідає вимогам проходження військової служби за контрактом, визначеним законом “Про військовий обов’язок і військову службу”, – зазначили у суді.

Добровольці – чоловіки молодого віку, 2000-го і 1981 років народження. Вони були засуджені, зокрема, за крадіжки, у жовтні і листопаді 2022 року, відповідно на чотири роки і дев’ять місяців і на п’ять років і п’ять місяців. Кожен із чоловіків придатний до військової служби за станом здоров’я, пройшов професійно-психологічний відбір, має достатній рівень фізичної підготовки для виконання покладених на них тепер обов’язків.

  • Клопотання про умовно-дострокове звільнення для військової служби суд задовольнив і зобов’язав Хмельницький слідчий ізолятор невідкладно, але не пізніше 24 год. після набрання ухвал законної сили, умовно-достроково звільнити чоловіків від відбування покарання для проходження військової служби за контрактом, – наголосили в установі.

Суд також постановив встановити над чоловіками адміністративний нагляд терміном на один рік, але не довше, ніж до їх звільнення з військової служби. Такий нагляд будуть здійснювати командири військової частини, у яких вони проходитимуть військову службу за контрактом.

У суді повідомили, що сьогодні проводять розгляд відразу 50 подань про умовно-дострокове звільнення засуджених від відбування покарання для проходження військової служби.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.