Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Франція відкриває кордони для українців: які документи потрібно мати

Франція відкриває кордони для українців: які документи потрібно мати

Франція відкриває кордони для українців: які документи потрібно мати

Франція внесла Україну до “зеленої зони”, дозволивши в’їзд за усіма типами подорожей (туризм, бізнес, візити тощо). Про це повідомляє міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Тепер офіційно: безвіз із Францією знову діє! Французький уряд відкрив в’їзд для всіх типів подорожей українців, згідно з рекомендацією Ради ЄС, – написав Кулеба у Twitter.

Для того, аби перетнути французький кордон, слід мати свідоцтво про вакцинацію або свіжий негативний тест.

У МЗС зауважують, що немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією з вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать: Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson.

При цьому, вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами (Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield).

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію, та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/ або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

У разі, якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції за наявності ПРЛ-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, або тесту на антитіла, зробленого не раніше, ніж за 24 години до в’їзду.

Ці правила стосуються і дорослих, і дітей.

Також за темою: Яка країна відкриває свої кордони для туристів

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.