П’ятниця, 19 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Футбольний турнір BILOHIRYA WINER CUP: хто здобув першість

Футбольний турнір BILOHIRYA WINER CUP: хто здобув першість

Футбольні команди із п’яти громад Хмельниччини та Тернопільщини цими вихідними змагалися за першість у турнірі BILOHIRYA WINER CUP.

Однойменний відкритий дитячий футбольний турнір відбувся у Білогір’ї на місцевому центральному стадіоні 11 червня. Ініціаторами змагань була Білогірська ДЮСШ. З їх командою у футбольному протистоянні зійшлися спортсмени інших громад у віковій категорії 9-10 років.

Змагались команди:

• ДЮСШ смт Білогір’я;
  • “StarBаlls” м. Хмельницький;
  • ДЮСШ м. Славута;
  • “Чемпіон” м. Тернопіль;
  • КДЮСШ м. Нетішин.

Турнір проходив за коловою системою. Всі учасники мали змогу позмагатися з кожним та інтрига щодо переможців зберігалася до останнього матчу, – кажуть організатори.

Першість змагання здобула команда тернополян “Чемпіон”. Срібло турніру виборола команда “Star Bаlls” із Хмельницького, бронзові нагороди отримали славутчани.

Господарі поля, команда з Білогір’я, посіла 4 сходинку турніру, на 5 місці – спортсмени з Нетішина.

Також нагороди отримали футболісти у номінаціях: кращий воротар, кращий захистник, кращий півзахисник, кращий гравець турніру та кращий бомбардир.