Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Галина Білякова з Ізяслава відзначила сотий день народження

Галина Білякова з Ізяслава відзначила сотий день народження

Галина Білякова з Ізяслава відзначила сотий день народження

Свої сто років ізяславчанка Галина Білякова відзначає у колі родини – 5 поколінь людей, які її люблять та цінують, та земляків, які шанують почесну довгожительку.

За своє життя пані Галина бачила та проживала страхіття, які випали на шлях усіх українців у ХХ: голодомори, війна, повоєнні роки та радянська окупація. Найтяжчі моменти жінка проходила сама.

Коли їй було 7, померла мама Галини, “коричнева чума” забрала брата та першого чоловіка. Усе це не зламало жінку, вона розповідає, завжди працювала і донині впевнена – праця додає здоров’я та наснаги.

Одружившись вдруге та переїхавши на Ізяславщину, протягом багаторічного трудового життя працювала у місцевому ДЕУ (з моменту його створення). Робота забирала багато сил і часу, але вона встигала виховувати трьох дітей, доглядати домашнє господарство.

Галина Андріївна виростила дітей та 4 онуків, дочекалася 10 правнуків та 1 прапраонуку.

Для своїх дітей та їхніх родин, ювілярка – найкраща у світі матір, яка навчила їх бути працелюбними, перемагати труднощі, поважати людей, любити життя, цінувати кожну його мить. На даний час наша довгожителька проживає із наймолодшою донькою, проте, огорнута постійною турботою, увагою і теплом рідних.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.