П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Ганнопіль та Старий Кривин з‘єднає дорога європейського рівня

Ганнопіль та Старий Кривин з‘єднає дорога європейського рівня

Ганнопіль та Старий Кривин з‘єднає дорога європейського рівня

Підрядна організація ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» на замовлення ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» виконує роботи з улаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 231301 Ганнопіль – Старий Кривин км 13+250 – км 14+550, км 17+300 – км 18+000. Про це повідомила пресслужба державного підприємства-замовника під маркуванням «Велике будівництво».

Дані роботи були заплановані ще в січні 2021 року, коли голова Хмельницької обласної адміністрації затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090.

Вартість робіт на відрізку Ганнопіль-Старий Кривин, відображена системою Prozorro, складає понад одинадцять мільйонів гривень. Аукціон відбувся в кінці квітня цього року.

Попередньо, у 2019 році на цій ділянці дороги відбувався поточний ремонт. Сума, виділена на латання ям, складала близько 150 тисяч гривень. У 2018 році аналогічних робіт було виконано на суму понад 190 тисяч.

Також ми писали про На Білогірщині ремонтують місцеві та дороги регіонального значенння

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.